Contact › H.M.B. Graafmachines, Mini/midi Laders, Wielladers en toebehoren

Contact

H.M.B. nv Vcard

Tervantstraat 19
3583 Paal-Beringen (België)

Tel: 011/30.50.20
Fax: 011/27.14.44
E-mail:
http://www.hyundai-hmb.be/

Contactlijst

Dienst Naam Tel Fax GSM E-mail
Verkoop Verbiest Paul
Horion Guy
Marc Knapen
Nico De Smit
Raymond Graindorge
011/30.50.20 011/27.14.44 0475 23.01.18
0475 48.51.60
0475 28.91.01
0477 86.12.30
0476/78.84.15
verbiestp@hyundai-hmb.be
guy@hyundai-hmb.be
marc.knapen@hyundai-hmb.be nico@hyundai-hmb.be
raymondgraindorge@skynet.be
Na-Verkoop Boeckxstaens Tim 011/30.50.34 011/30.50.29   boeckxstaenst@hyundai-hmb.be
Magazijn Weyts Jeroen
magazijn
011/30.50.22
011/30.50.23
011/30.50.29   jeroen@hyundai-hmb.be
Boekhouding & Administratie Haesevoets Tom
Verachtert Johan
011/30.50.30 011/27.14.44 0474/977.233 tom@hyundai-hmb.be
verachtertj@hyundai-hmb.be

Openingstijden

Burelen en magazijn

Maandag tot vrijdag: van 7.30 – 12.00u en van 12.30 – 18.00u
Zaterdag: van 8.00 tot 12.00u

Werkplaats

Maandag tot vrijdag: 7.30 – 12.00u en van 12.30 tot 16.30u

Contacteer ons

Heeft u vragen of wenst u bijkomende informatie over onze producten? Had u graag een afspraak gemaakt? Vul dan onderstaand formulier in en wij zullen u zo spoedig mogelijk beantwoorden.

Velden aangeduid met een asterisk (*) zijn verplicht in te vullen.